• Ubytování Havlíčkův Brod - Zobrazit stránky v českém jazyce   
  • Accomodation Havlíčkův Brod - Switch to English   
  • Unterkunft Havlíčkův Brod - Seiten auf deutsch zeigen   
  • Alojamiento Havlíčkův Brod - Consulte las páginas en el idioma español   
  • Жилье Гaвличкyв Брoд - Показать сайты на русском языке   
Ubytovanie Havlíčkův Brod
Havlíčkův Brod - ilustračné foto

Penzion Bene ***
[ Ubytovanie Havlíčkův Brod - Nám. T.G.M. 234 ] - Chotěboř

Penzion Bene

V západnej oblasti Českomoravskej vrchoviny na úpätí Železných hôr v nadmorskej výške 515 m leží mesto Chotěboř, v ktorom hostia nájdu penzión Bene, presnejšie na námestí TGM v dome č. p. 234. História domu, siaha do dávnych čias. Penzion Bene Ubytovanie v Chotěboři:. Penzión Bene v Chotěboři ponúka hosťom komfortné ubytovanie v šiestich dvojlôžkových a jednom štvorlôžkovej izbe. Každý z izieb je úplne jedinečný a poskytuje absolútne pohodlie svojim hosťom.

ceny od 1 400,00 Kč
Zdravotné stredisko, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1000 metrov)Bezpečnostná schránka, je poskytované zadarmo: ÁNOIzbová službaParkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO, je poskytované zadarmo: ÁNOInternet, je poskytované zadarmo: ÁNONefajčiarske prostredieRecepcia 24 hodínTaxiÚschovňa bicyklovInternetový kútik, je poskytované zadarmo: ÁNOBowling, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1000 metrov)Telocvičňa/ športová hala, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 700 metrov)Požičovňa bicyklov, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOBiliard, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 100 metrov)Golf, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 20000 metrov)Diskotéka, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 300 metrov)Detské ihrisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOKino, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Zber húbRybolovJazda na koniSolárium, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOVyhliadkové letyMasáže, nachádza sa priamo v hoteli: NIEBar, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOTuristikaBusinessPríroda

Penzion a hostinec U České koruny ***
[ Ubytovanie Havlíčkův Brod - 55 ] - Lipnice nad Sázavou

Penzion a hostinec U České koruny

Malebný penzión a hostinec U České koruny v Lipnici nad Sázavou sídli v útulnej historickej budove. Vyniká štýlovým interiérom inšpirovaným životom a dielom slávneho spisovateľa Jaroslava Haška. Penzion a hostinec U České koruny v Lipnici nad Sázavou ubytovanie. Na hostí penziónu a hostince U České koruny v Lipnici nad Sázavou čakajú dvoch až štvorlôžkové izby, sedmilůžkový izba a apartmán. Všetky izby majú vlastné sociálne zariadenie a televíziu.

ceny od 500,00 Kč
Konferenčná/spoločenská miestnosť, kapacita: 120Prednášková sálaInformačná službaIzbová službaDomáci maznáčikovia, je poskytované zadarmo: NIE (cena 80,00 €)Bezbariérový prístupParkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO, je poskytované zadarmo: ÁNOInternet, je poskytované zadarmo: ÁNONefajčiarske prostredieCateringové službyZaistenie kultúrnych a športových akciíÚschovňa bicyklovSekretárske služby, je poskytované zadarmo: ÁNOLyžiarsky vlek, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 8000 metrov)Požičovňa bicyklov, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOPožičovňa lyží, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 8000 metrov)Úschovňa lyží, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOSauna, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOZber húbRybolovJazda na koniPara, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOMasáže, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOReštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOVináreň, nachádza sa priamo v hoteli: NIEZáhrada, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOPivnica, nachádza sa priamo v hoteli: NIEPivnica, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO

Zámek Hostačov ****
[ Ubytovanie Havlíčkův Brod - Hostačov ] - Skryje

Zámek Hostačov

Zámok Hostačov ve Skryji je pamiatkovo chránený renesančný zámok postavený na základoch stredovekej tvrze, v rodinnom vlastníctve. Zámok Hostačov ve Skryji bol nedávno privedený k životu ako penzión a konferenčné centrum. Kolektív by Vás rád pozval k životu na zámku, kde sa budete cítiť ako doma, či už ste odkiaľkoľvek. Pokoj a neuspěchaný atmosféra dávnych čias, sa Vám tak zapáči, že budete túžiť sa vracať. Zámok Hostačov ve Skryji ubytovanie.

ceny od 1 600,00 Kč
Konferenčná/spoločenská miestnosť, kapacita: 70TV miestnosťPrednášková sálaInformačná službaVýťahPranie prádla, je poskytované zadarmo: NIE (cena 0,00 €)Bezpečnostná schránka, je poskytované zadarmo: ÁNOIzbová službaDomáci maznáčikovia, je poskytované zadarmo: NIE (cena 250,00 €)Bezbariérový prístupPožičovňa DVD, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOParkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO, je poskytované zadarmo: ÁNO,stráženéZáhradaInternet, je poskytované zadarmo: ÁNO,na izbeNefajčiarske prostredieCateringové službyZaistenie kultúrnych a športových akciíHotelový transport, je poskytované zadarmo: NIE (cena 150,00 €)TaxiÚschovňa bicyklovSekretárske služby, je poskytované zadarmo: NIE (cena 0,00 €)Internetový kútik, je poskytované zadarmo: ÁNOBazén - venkovní, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOTenisový kurt, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOFitness, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOStolný tenis, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOTelocvičňa/ športová hala, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOPožičovňa bicyklov, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOBiliard, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOPožičovňa športového náradia, nachádza sa priamo v hoteli: NIEGolf, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 3000 metrov)Zber húbRybolovJazda na koniMasáže, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOReštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOZáhrada, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOLobby bar, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO

Penzion a hospůdka u Štěpánků
[ Ubytovanie Havlíčkův Brod - Trpišovice 12 ] - Trpišovice

Penzion a hospůdka u Štěpánků

Penzión a reštaurácia u Štěpánka sa nachádza v Trpišovicích a ponúka komfortné a pritom lacné ubytovanie na Vysočine. Penzión sa nachádza v krásnej prírode Českomoravskej vrchoviny v malej dedinke, šesť kilometrov od mesta Ledeč nad Sázavou. Penzión a reštaurácia u Štěpánka ubytovanie:. Penzión a reštaurácia u Štěpánka v Trpišovicích ponúka ubytovanie s kapacitou 10osob. Apartmán pre 4 osoby tvorí obývacia izba vybavený televíziou, 4 lôžka a možnosť prístelky.

ceny od 400,00 Kč
Domáci maznáčikovia, je poskytované zadarmo: NIE (cena 50,00 €)Parkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO, je poskytované zadarmo: ÁNOInternet, je poskytované zadarmo: ÁNO,na izbeNefajčiarske prostredieBazén - venkovní, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 7000 metrov)Tenisový kurt, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 5000 metrov)Lyžiarsky vlek, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 8000 metrov)Zber húbRybolovReštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOBar, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOZáhrada, nachádza sa priamo v hoteli: NIEZimné športyTuristikaPobyty s deťmiLov rýbLacné ubytovaniePríroda

Villa Amenity ****
[ Ubytovanie Havlíčkův Brod - Horní 195 ] - Světlá nad Sázavou

Villa Amenity

Villa Amenity vo Svetlé nad Sázavou je nový dom rozdelený na dve samostatné časti oddelené uzamykateľnými dverami. Svetlá nad Sázavou je mesto, ktoré nájdete asi 10 km severozápadne od mesta Havlíčkův Brod. Villa Amenity vo Svetlej nad Sázavou ubytovanie. Villa Amenity vo Svetlej nad Sázavou má v každom apartmáne 4 lôžka + možnosť 2 prísteliek. Celková kapacita je 12 lôžok tj 8 plnohodnotných lôžok + 4 prístelky.

ceny od 1 000,00 Kč


Konferenčná/spoločenská miestnosťTV miestnosťZdravotné stredisko, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 50 metrov)Pranie prádla, je poskytované zadarmo: ÁNOObchodné centrum, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 50 metrov)Domáci maznáčikovia, je poskytované zadarmo: ÁNOParkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO, je poskytované zadarmo: ÁNOZáhradaInternet, je poskytované zadarmo: ÁNOÚschovňa bicyklovZmenáreň, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 100 metrov)Bazén - vnútorný, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 15000 metrov)Bazén - venkovní, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 10000 metrov)Tenisový kurt, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 200 metrov)Fitness, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 50 metrov)Bowling, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 10000 metrov)Lyžiarsky vlek, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1000 metrov)Stolný tenis, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 100 metrov)Telocvičňa/ športová hala, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 300 metrov)Tenisová hala, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 200 metrov)Aerobik, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 100 metrov)Požičovňa športového náradia, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 200 metrov)Šípky, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 100 metrov)Požičovňa lyží, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Úschovňa lyží, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOSauna, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 300 metrov)Nočný klub, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 100 metrov)Detské ihrisko, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 100 metrov)Zber húbRybolovSolárium, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 50 metrov)Masáže, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 300 metrov)Reštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 20 metrov)Bar, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 50 metrov)Pizzéria, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 20 metrov)Vináreň, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 50 metrov)Kaviareň, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 50 metrov)Záhrada, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 20 metrov)Cukráreň, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 100 metrov)Pivnica, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 20 metrov)Snack bar, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 30 metrov)

Penzion Hurikán
[ Ubytovanie Havlíčkův Brod - U Stadionu 2116 ]

Penzion Hurikán

Penzión Hurikán je situovaný v areáli parku so športovo-relaxačným zázemím. Penzión Hurikán v Havlíčkovom Brode UBYTOVANIE:. Penzión Hurikán v Havlíčkovom Brode ponúka ubytovanie o kapacite 23 lôžok. Pre Váš odpočinok je pripravené ubytovanie v štýlovo vybavených jednolôžkových, dvojlôžkových a trojlôžkových izbách s možnosťou prístelky. K štandardnému vybaveniu izieb penziónu Hurikán v Havlíčkovom Brode patrí chladnička, televízor, sprchový kút, WC, a stále pripojenie na internet.

ceny od 800,00 Kč
Konferenčná/spoločenská miestnosťPranie prádla, je poskytované zadarmo: ÁNODomáci maznáčikovia, je poskytované zadarmo: ÁNOParkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO, je poskytované zadarmo: ÁNOInternet, je poskytované zadarmo: ÁNOZaistenie kultúrnych a športových akciíSekretárske služby, je poskytované zadarmo: ÁNODetské ihrisko, nachádza sa priamo v hoteli: NIEReštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOZáhrada, nachádza sa priamo v hoteli: NIE

Chatová osada Stvořidla **
[ Ubytovanie Havlíčkův Brod - 0 ] - Trpišovice

Chatová osada Stvořidla

Udržiavaná chatová osada Stvořidla v Trpišovicích je veľmi dobre zariadená a účelne vybavená pre rodinnú rekreáciu. Chatová osada Stvořidla v Trpišovicích je vzdialená kúsok od Havlíčkovho Brodu a okolí Vám určite ponúkne veľa vyžitie a zážitkov. Chatová osada Stvořidla v Trpišovicích ubytovanie. Chatky chatovej osady Stvořidla v Trpišovicích majú čalúnený sedací kútik so stolíkom, spálne s poschodovými, lamelovými posteľami je oddelená závesom.

Domáci maznáčikovia, je poskytované zadarmo: NIE (cena 50,00 €)Parkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 10 metrov), je poskytované zadarmo: NIE (cena 10,00 €)Internet, je poskytované zadarmo: ÁNO,na izbeRecepcia 24 hodínStolný tenis, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNODetské ihrisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOZber húbRybolovReštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 50 metrov)Pivnica, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 200 metrov)

Hotel U Zlatého Lva ***
[ Ubytovanie Havlíčkův Brod - Havlíčkovo náměstí 176 ]

Hotel U Zlatého Lva

Hotel U Zlatého Leva sa nachádza v Havlíčkovom Brode v historickom centre mesta na Havlíčkovom námestí. Hotel U Zlatého leva ponúka svojim hosťom desať útulných izieb s výnimočnou atmosférou a štýlový restaurant s výbornou kuchyňou. Hotel U Zlatého Leva v Havlíčkovom Brode ubytovanie:. Hotel U Zlatého Leva v Havlíčkovom Brode ponúka príjemné ubytovanie v desiatich priestranných a veľmi komfortne vybavených izbách. Každá izba má vlastný osobitý štýl.

ceny od 1 320,00 Kč
Informačná službaPranie prádla, je poskytované zadarmo: NIE (cena 0,00 €)Bezpečnostná schránka, je poskytované zadarmo: ÁNOIzbová službaDomáci maznáčikovia, je poskytované zadarmo: ÁNOBezbariérový prístupParkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO, je poskytované zadarmo: ÁNOInternet, je poskytované zadarmo: ÁNO,na izbeRecepcia 24 hodínTaxiKederníctvo, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 50 metrov)Bazén - vnútorný, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Bazén - venkovní, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1000 metrov)Tenisový kurt, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 900 metrov)Fitness, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Bowling, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Squash/ricochet, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Lyžiarsky vlek, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 5000 metrov)Beachvolejbalový kurt, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 800 metrov)Telocvičňa/ športová hala, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Biliard, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Tenisová hala, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 900 metrov)Aerobik, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Požičovňa lyží, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Sauna, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Diskotéka, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 400 metrov)Detské ihrisko, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 400 metrov)Kino, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 400 metrov)Divadlo, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 400 metrov)Zber húbSolárium, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Kasíno, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 400 metrov)Para, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Vyhliadkové letyMasáže, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 400 metrov)Reštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOPizzéria, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Vináreň, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 50 metrov)Kaviareň, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 50 metrov)Záhrada, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOCukráreň, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 50 metrov)

Výměnek na statku čp.3 *
[ Ubytovanie Havlíčkův Brod - Světlá nad Sázavou-Kochánov ev.č. 3 ] - Světlá nad Sázavou

Výměnek na statku čp.3

Na Vysočine, na kopci nad riekou Sázavou, v dedinke Kochánov (4 km vzdialené od Svetlé nad Sázavou, okres Havlíčkův Brod). Vysočina je preslávená čistým životným prostredím, nadmerným pokojom a romantickým okolím. Chata Výměnek na statku čp. 3 vo Svetlej nad Sázavou ubytovanie. Jednohviezdičkové Výměnek na statku čp. 3 vo Svetlej nad Sázavou disponuje 3-mi pohodlne zariadenými dvojlôžkovými izbami a 1 podkrovnom štvorlôžkovými apartmánom, poskytujúcim maximálne súkromie.

ceny od 300,00 Kč
Úschovňa bicyklov, nachádza sa priamo v hoteli: NIE, je poskytované zadarmo: ÁNOJazda na koni, nachádza sa priamo v hoteli: NIE, je poskytované zadarmo: ÁNOZimné športy, nachádza sa priamo v hoteli: NIE, je poskytované zadarmo: ÁNO

Penzion Starr ***
[ Ubytovanie Havlíčkův Brod - Žižkova 3070 ]

Penzion Starr

Výhodou penziónu Starr v Havlíčkovom Brode je, že sa nachádza v bezprostrednej blízkosti centra Havlíčkovho Brodu. Personál ochotne ubytovaným zistí potrebné autobusovej a vlakovej spoje. Autobusová zastávka je priamo pred budovou. Penzión Starr v Havlíčkovom Brode ubytovanie. Penzión Starr v Havlíčkovom Brode môže hosťom ponúknuť celkom 33 izieb v štyroch poschodiach. Pohodlne sa tu vyspí až 96 návštevníkov.

ceny od 490,00 Kč
Konferenčná/spoločenská miestnosť, kapacita: 50Informačná službaVýťahPranie prádla, je poskytované zadarmo: NIE (cena 40,00 €)Domáci maznáčikovia, je poskytované zadarmo: NIE (cena 70,00 €)Parkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO, je poskytované zadarmo: ÁNOInternet, je poskytované zadarmo: ÁNO,na izbeRecepcia 24 hodínZaistenie kultúrnych a športových akciíSekretárske služby, je poskytované zadarmo: ÁNOZmenáreň, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOBazén - vnútorný, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1000 metrov)Bazén - venkovní, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1500 metrov)Squash/ricochet, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1000 metrov)Lyžiarsky vlek, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 3000 metrov)Telocvičňa/ športová hala, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Šípky, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNODiskotéka, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 10 metrov)Detské ihrisko, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 200 metrov)Kino, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 400 metrov)Zber húbRybolovReštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOBar, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOVináreň, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOPivnica, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO
Doporučte tyto stránky:

KONTAKT

E-mail: info@ubytovani-online.net
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865

FOTOGALÉRIA